Top 10 niszczarka do papieru – Niszczarki

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. iOCHOW

#ad

Profesjonalna niszczarka, czas pracy 30 minut, iOCHOW Niszczarka do dokumentów z automatycznym podajnikiem: mikrocięcie na 150 arkuszy, cicha, z wysuwanym pojemnikiem na, poziom bezpieczeństwa P-4

#ad
iOCHOW #ad - Czytanie i rekonstrukcja utrudnia poziom bezpieczeństwa P-4. Ponadto można rozdrabniać dokumenty, że niepotrzebne czynności są zbędne i poprawiają wydajność pracy. Kompaktowy rozmiar umożliwia zastosowanie zarówno w biurach, jak i w domowym biurze. W przypadku korzystania z trybu ręcznego podawania można jednocześnie zniszczyć do 10 arkuszy papieru A4.

Po wyjęciu pojemnika niszczarka Autofeed również wyłącza się ze względów bezpieczeństwa. W mało prawdopodobnym przypadku, gdy papier się zaciął, a przycisk powrotu umożliwia ponowne usunięcie papieru. Wyposażony w 4 kółka również mobilne. Kompaktowa konstrukcja - wysuwany pojemnik o pojemności 25 litrów niszczarki iochow autofeed p4 ma przezroczyste okienko, dzięki czemu można łatwo sprawdzić, czy jest pełna. Niszczarka z mikrocięciem chroni informacje osobiste i firmowe dzięki rozmiarowi 3 x 10 mm. Wysoki poziom bezpieczeństwa p-4 - automatyczna niszczarka dokumentów iochow wykorzystuje zaawansowaną technologię rozdrabniania i jest wyposażona w ostre ostrze.

Wysoka wydajność dzięki szybkiemu cięciu. Automatyczne / ręczne podawanie - niszczarka dokumentów iochow automatycznie niszczy do 150 arkuszy papieru a4, karty kredytowe i zszywki, co sprawia, wystarczy włączyć przełącznik i włożyć papier do automatycznego podajnika. Wydajne funkcje niszczarka iochow jest wyposażona w zabezpieczenie przed przegrzaniem, urządzenie zatrzymuje się automatycznie, które zapobiega uszkodzeniu maszyny w wyniku przegrzania. Długi czas pracy niszczarka iochow autofeed może rozdrabniać dokumenty do 30 minut w trybie automatycznego podawania i do 5 minut w trybie ręcznym - profesjonalna niszczarka dokumentów do użytku domowego i biurowego.
MarkaiOCHOW #ad
ProducentiOCHOW #ad
Wysokość19.29
Długość14.17
Waga24.52
Szerokość9.84
Gwarancja3 lat

2. LMG Germany

#ad

Profesjonalna niszczarka dokumentów, zupełnie nowy! Poziom bezpieczeństwa P5, zszywki, cicha praca,, 60 min ciągłej pracy, cięcie krzyżowe, do dokumentów wrażliwych, spinacze biurowe, cięcie cząstek

#ad
LMG Germany #ad - Dzięki imponującej wydajności jest to "must have" w każdym biurze. Wytrzymałość: profesjonalista został zaprojektowany z myślą o większych ilościach papieru, co zapewnia niewiarygodny czas pracy 60 minut w jednym kawałku, zanim konieczna jest przerwa na chłodzenie.

Po rozpakowaniu: zauważysz, który znacznie ułatwia codzienną pracę. Zapobiega to zatykaniu się mechanizmu tnącego w przypadku nieostrożności. Włóż do 10 arkuszy jednocześnie. Silnie obracające się noże specjalne rozdrabniają wszystko, co stoi na drodze. Bezpieczna technologia: gdy zbiornik urządzenia jest pełny, niszczarka zatrzymuje się automatycznie i daje wskazówkę. Nowa technologia: nowy model lmg as1060mq przekonuje doskonałym połączeniem wyjątkowej wartości i imponujących danych wydajności.

Można również bez problemu rozdrabniać dokumenty za pomocą zszywek lub spinaczy biurowych i kart plastikowych. Swoją pracę wykonuje przy tym zawsze cicho i bardzo szybko z prędkością 1, 8 m/minutę. Ta cudowna broń stojąca na kółkach 360° jest wyposażona w ogromny pojemnik o pojemności 22, 7 l z okienkiem. Imponująca: ta niszczarka dokumentów to profesjonalista. Idealna równowaga między postępem technicznym, niezawodności i wydajności. Automatyczne wyłączanie następuje po otwarciu mechanizmu tnącego.
MarkaLMG Germany #ad
Producentlmg #ad
Waga22.49
Numer częściAS1060MQ-AMZ

3. iOCHOW

#ad

Duża pojemność, mikro-cięcie, iOCHOW Niszczarka do dokumentów i kart kredytowych, do użytku domowego, wysuwany kosz o pojemności 18 l

#ad
iOCHOW #ad - Profesjonalna niszczarka dokumentów w domowym biurze i w biurze. Cicha i łatwa do przenoszenia wysokowydajna niszczarka o niskim poziomie hałasu 56 dB zapewnia niski poziom głośności i bezproblemowe niszczenie. Auto start & reverse auto start/stop i funkcja ręcznego odwrotu chronią przed frustracją i zakleszczeniem papieru.

Duży kosz na śmieci wysuwany kosz na śmieci o pojemności 18 litrów zapewnia wystarczająco dużo miejsca, aby nie trzeba go ciągle opróżniać. Ten nóż ma 4 zdejmowane kółka, dzięki czemu można go bez problemu zwinąć lub transportować. High security microcut niszczarka do papieru microcut niszczy do 10 arkuszy w jednym cyklu rozmiar listu, który nadaje się do prywatnych, poziom bezpieczeństwa P-5, tnie papier na kawałki o wymiarach 2 x 12 mm, 70 g/m², finansowych i poufnych informacji.

Technologia ochrony przed przegrzaniem i przeciążeniem zapewnia długotrwałe użytkowanie i przedłuża żywotność niszczarki. Długi czas pracy niszczarka iochow posiada ciągły czas cięcia z dużą prędkością do 20 minut przy co najmniej 25 minutach chłodzenia. Można również rozdrabniać strony czasopism, wizytówki, śmieciowe wiadomości i zszywki. Przezroczyste okienko sprawia, że pojemnik jest wypełniony konfetti.
MarkaiOCHOW #ad
ProducentiOCHOW #ad
Wysokość19.29
Długość12.99
Waga21.89
Szerokość8.86
Gwarancja3 lat

4. LMG Germany

#ad

Automatyczne wyłączanie, cięcie krzyżowe, P4, tylko 65 dB, rozdrabniacz Autofeed, Niszczarka do dokumentów, z koszem o pojemności 19 l, do 120 arkuszy jednocześnie, bardzo cicha praca, cięcie cząstek

#ad
LMG Germany #ad - Wystarczy włożyć do 120 arkuszy i robić inne rzeczy. 10 zszytych arkuszy – zgodność z RODO. 65 db profesjonalista bez problemu wykonuje swoją pracę. Automatyczna niszczarkawysokie bezpieczeństwo niszczarka o pojemności 120 arkuszy do w pełni zautomatyzowanego rozdrabniania – rozdrabnia Twoje wrażliwe dokumenty na mini wycinki 4 x 12 mm P-4 – mechanizm tnący premium o gwarantowanej najwyższej wytrzymałości.

Idealna do biura - cudowna broń na 4 kółkach idealnie pasuje pod każde biurko i dzięki 4 kółkom z hamulcem jest mobilna w każdej chwili. W zestawie wyświetlacz pełnego pojemnika. Maks. 60 minut ciągłej pracybez problemu zniszczyć również karty kredytowe za pomocą ręcznego otworu, zszywki można łatwo rozdrobnić za pomocą funkcji automatycznego maks.

Nowa wersja szepta specjalna niszczarka do papieru autofeed rozdrabnia Twoje dokumenty bez konieczności stania obok - włożyć 120 arkuszy i robić inne rzeczy. Ochrona przed przegrzaniemdzięki najnowszej technologii niszczarka samochodowa może zapobiec zagrożeniu przegrzaniem i automatycznie się zatrzyma. Również zszywki do 10 arkuszy nie stanowią przeszkody.
MarkaLMG Germany #ad
ProducentLMG #ad
Wysokość18.9
Długość9.45
Waga24.25
Szerokość13.78
Numer częściLMG-AUTO120P4-AMAZON
Gwarancja2

5. bamboosang

#ad

Bamboosang Niszczarka do dokumentów z automatycznym podnoszeniem: 150 arkuszy Micro-Cut niszczarka do dużych obciążeń z poziomem bezpieczeństwa P-4. Do 40 minut ciągłej pracy z wyjmowanym pojemnikiem

#ad
bamboosang #ad - Niszczarka do dokumentów do biura, idealna do zastosowania w biurze lub w domowym biurze. Wysoki poziom bezpieczeństwa p-4 - niszczarka do dokumentów wykorzystuje zaawansowaną technologię niszczarki o najwyższych standardach bezpieczeństwa. Niezawodna wydajnośćautomatyczna niszczarka dokumentów jest wyposażona w kilka funkcji bezpieczeństwa, które gwarantują długą żywotność.

Rozdrabnia również dokumenty, karty kredytowe, czasopisma i wiele innych. Dzięki przezroczystemu okienku można sprawdzić poziom napełnienia. Dodatkowo w zestawie znajdują się 4 kółka, aby zagwarantować maksymalną mobilność poza wieloma pomieszczeniami. Automatyczna niszczarka 150 arkuszy i 10 arkuszy ręcznyniszczarka do dokumentów z automatycznym podawaniem / ręcznym podawaniem umożliwia rozdrabnianie do 150 arkuszy papieru A4 lub do 10 arkuszy jednocześnie w trybie ręcznym. Ponadto przycisk wsteczny odcina urządzenie w przypadku ewentualnego zablokowania ostrzy.

Zabezpieczenie przed przegrzaniem chroni przed uszkodzeniami, a jednocześnie urządzenie zatrzymuje się po wyjęciu wyjmowanego pojemnika. Materiał cięcia jest zredukowany do rozmiaru zaledwie 3 x 10 mm, co odpowiada poziomowi bezpieczeństwa P-4 w celu bezpiecznego utylizacji dokumentów. Kompaktowy i łatwy w obsłudzepojemnik niszczarki domowej ma pojemność 25 litrów i można go bez problemu wymienić i opróżnić. Długi, ciągły czas pracy przemysłowa niszczarka dokumentów zapewnia długi czas pracy do 40 minut w trybie automatycznym.
Markabamboosang #ad
Producentbambooang #ad
Wysokość20.59
Długość14.57
Waga21.38
Szerokość10.24
ModelQ4
Gwarancja1 rok zwrotu i wymiany, 3 lata gwarancji

6. Amazon Basics

#ad

AmazonBasics niszczarka do papieru i kart kredytowych 5 do 6 kartek, cięcie w ścinki, z wyjmowanym koszem na ścinki

#ad
Amazon Basics #ad - Ręczne cofanie pozwala na usunięcie papieru w przypadku zablokowania niszczarki. Zabezpieczenie termiczne zapobiega przegrzaniu urządzenia. Z funkcją auto start i ochroną przed przegrzaniem. Niszczarka do papieru i kart kredytowych 5 do 6 kartek papieru, cięcie w ścinki. B>zasady używania niszczarki.
MarkaAmazon Basics #ad
ProducentAmazonBasics #ad
Wysokość15
Długość12.01
Waga8.25
Szerokość7.72
Numer częściAS668C
ModelAS668C

7. Fellowes

#ad

Kosz na papier 23 l, niszczarka z SafeSense, 12 arkuszy Minicut P4, Fellowes Niszczarka dokumentów 12 Ms, ponad 1000 cząstek na arkusz A4, funkcja, niszczarka papieru do biura, biura domowego

#ad
Fellowes #ad - Jakość – niszczarki fellowes są zaprojektowane z solidnymi nożami stalowymi, które zostały zaprojektowane tak, aby przewyższały wydajność naszych konkurentów, wydajnym silnikiem i komponentami, aby zapewnić długą żywotność. Zalety mini cięcia – niszczarka wytwarza małe cząsteczki, co zwiększa bezpieczeństwo niszczenia i sprawia, że powstaje mniej śmieci.

Niszczarka do dokumentów fellowes jest objęta roczną gwarancją producenta i przedłużoną 3-letnią gwarancją na noże tnące. Bezpieczne niszczenie – niszczarka 12 ms mini-cut zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa bezpośrednio w Twoim domu lub biurze domowym, ponieważ rozdrabnia każdy arkusz A4 na ponad 1000 małych kawałków – 4 x więcej niż standardowa niszczarka Crosscut. Pojemność – duży kosz na papier o pojemności 23 l jest wystarczająco duży do częstego rozdrabniania, a dzięki mniejszym drobnym drobnym drobnoziarnistym kawałkom mieści do 450 arkuszy A4 i trzeba rzadziej opróżniać kosz. Rodo – z tą niszczarką pracujesz zgodnie z rODO – i niszczą ważne dokumenty w mgnieniu oka, czy to w biurze domowym czy w biurze.

Bezpieczeństwo użytkowania – w celu zapewnienia najwyższego bezpieczeństwa również dla użytkownika, która automatycznie zatrzymuje silnik, niszczarka papierowa 12M jest wyposażona w opatentowaną technologię Safesense, gdy ręce dotykają podajnika papieru. Wydajność cięcia – niszczarka 12 m z funkcją zapobiegającą zacięciu papieru tnie do 12 arkuszy A4 jednocześnie na wyjątkowo małe 4 x 12 mm minicząsteczki P4 i bez problemu przetwarza również zszywki i spinacze biurowe oraz karty kredytowe. Czas pracy – 12 m z wyjątkowo długim czasem pracy może pracować do 30 minut w jednym kawałku, zanim przełączy się w bezpieczny tryb chłodzenia na zaledwie 10 minut, aby zapobiec przegrzaniu.
MarkaFellowes #ad
ProducentFellowes #ad
Wysokość22.25
Długość13.5
Waga19.8
Szerokość10.13
Numer części4630301
Model4630301
Gwarancja2 YR Machine / 5 YR Cutter

8. bonsaii

#ad

Cięcie krzyżowe, Bonsaii Niszczarka do dokumentów, rozdrabnia płyty CD i karty kredytowe, 18 arkuszy, 60-minutowa niszczarka papieru do biura, z koszem na papier 23 l i 4 rolkami C149-C

#ad
bonsaii #ad - Duży pojemnik zmniejsza liczbę opróżniania ciętego materiału. Technologia ochrony przed przegrzaniem i przeciążeniem przypomina o umiarkowanym użytkowaniu niszczarki i tym samym wydłuża jej żywotność. Profesjonalna niszczarka dokumentów do domowego biura.

Atwe opróżnianie i przenoszenie – niszczarka ma 23-litrowy kosz na papier. Zakres dostawy: 1 x niszczarka do dokumentów bonsaii c149-c do biura domowego. X szer. 18 arkuszy niszczarki do dokumentów – niszczy do 18 arkuszy papieru A4 w jednym cyklu. 4 kółka do przesuwania niszczarki w dowolne miejsce. Funkcja auto reverse chroni niszczarkę przed zacięciem papieru. Kosz na papier można łatwo wyjąć i opróżnić.

Dzięki zaawansowanemu systemowi chłodzenia i opatentowanej technologii cięcia urządzenie można ponownie uruchomić po 10 minutach chłodzenia. X wys. 36 x 28, 5 cm, 5 x 54, bonsaii doskonała obsługa klienta i bonsaii gwarancja na 2 lata. Wskaźnik led i funkcje ochronne – tryb czuwania / przegrzanie/przeciążenie/otwarte drzwi. 60 minut ciągłej pracy — niszczarka może bez przerwy zniszczyć do 5000 arkuszy papieru. Wymiary dł.
Markabonsaii #ad
Producentbonsaii #ad
Wysokość21.46
Długość11.22
Waga26.06
Szerokość14.17
Numer częściJS-DE-C149-CB
Gwarancja24 Miesięcy

9. WOLVERINE

#ad

Ultralekka, WOLVERINE Niszczarka 8 arkuszy P5 o wysokim stopniu bezpieczeństwa, z wyjmowanym pojemnikiem na śmieci o pojemności 17 l czarna, super mikrocięcie do ciężkiego papieru i kart kredytowych

#ad
WOLVERINE #ad - Niszczarka p5 o wysokim stopniu bezpieczeństwa z super mikrocięciem do ochrony poufnych informacji; rozdrabnia maks. Z certyfikatem bezpieczeństwa CE. 8 arkuszy wraz ze spinaczami i spinaczami biurowymi oraz kartami kredytowymi w drobne cząsteczki o wymiarach 2 x 12 mm. Umożliwia 10 minut ciągłej pracy, aby zniszczyć do 500 arkuszy. Ultralekka praca przy 54 db; jest wyposażony w wyjmowany pojemnik na śmieci o pojemności 17 l i duże, przezroczyste okienko. Noże ze stali stopowej bez problemu niszczą zszywki i spinacze biurowe, karty kredytowe i materiały reklamowe.
MarkaWOLVERINE #ad
ProducentSUNWOOD #ad
Wysokość19.7
Długość13.9
Waga17
Szerokość9.5
Numer częściSD9101
ModelSD9101

10. Fellowes

#ad

Fellowes Niszczarka do dokumentów, 16 arkuszy, bezpieczna sensacja, wskaźnik poziomu napełnienia, 100% oszczędności miejsca, biura domowego, Powershred LX210, kolor czarny, cięcie cząstek P4, niszczarka z koszem na papier 23 l, niszczarka do papieru do biura

#ad
Fellowes #ad - Zintegrowany w tej nowoczesnej niszczarce tryb uśpienia automatycznie przełącza niszczarkę na tryb czuwania po 2 minutach bezczynności. Duży, wysuwany do przodu kosz na papier o pojemności 23 litrów tej wydajnej niszczarki można opcjonalnie używać z workami na śmieci i umożliwia wygodne, czyste opróżnianie.

Aby optymalnie chronić nie tylko dane, niszczarka zatrzymuje się automatycznie, ale również użytkownika, gdy dłonie wejdą w kontakt z podajnikiem papieru. Bardzo wysokie bezpieczeństwo danych w małym biurze – niszczarka papieru LX210 rozdrabnia do 16 arkuszy jednocześnie na ponad 1000 małych małych 4 x 12 mm poziom bezpieczeństwa P-4. W celu uniknięcia zakłóceń i przerw, intellibar przekazuje użytkownikowi informacje zwrotne na temat wydajności niszczarki, poziomu napełnienia kosza na papier oraz po osiągnięciu maksymalnego czasu pracy.

Lx210 jest przeznaczony dla 1-3 użytkowników i może zniszczyć ponad 1000 arkuszy w ciągu 20 minut, zanim przejdzie w 15-minutowy tryb chłodzenia. Ciesz się nową generacją niszczarek do dokumentów z responsywną technologią Intellibar i 100% oszczędnej, niezawodnej wydajności do domowego biura i małego biura.
MarkaFellowes #ad
ProducentFellowes #ad
Wysokość21.06
Długość11.69
Waga27.87
Szerokość14.09
Numer części5502501
Model5502501
GwarancjaGwarancja na maszynę 2 ans / gwarancja coupe 5 ans