Top 10 Anzucht Gewächshaus – Tace do kiełkowania

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. GREEN24

#ad

GREEN24 XL565 profesjonalna wanienka na rośliny, wodoszczelna, do szklarni i ogrodu

#ad
GREEN24 #ad - Pojemniki można układać jeden na drugim, jest łatwy do czyszczenia i stanowi idealne narzędzie pomocnicze przy wszystkich pracach ogrodowych. Profesjonalny, nadaje się do profesjonalnego ogrodnictwa do wykorzystania jako pojemnik na wodę, lekki i bardzo trwały pojemnik z polipropylenu, jako skrzynka magazynowa, kolor czarny, odporny na uderzenia, do przechowywania doniczek, skrzynka do pikowania, pojemnik zbiorczy, pojemnik do nawadniania, pojemnik ze żwirem i tacka ociekowa.

Profesjonalna jakość ogrodnicza. Wielokrotnego użytku. Bardzo solidny i wodoszczelny pojemnik. Przybliżone wymiary:56, 5 x 41, 5 cm, 5 x 8,  pojemność: ok.1

15 l. Solidny pojemnik z tworzywa sztucznego jest również chętnie używany w chowie i pielęgnacji zwierząt oraz jako kuweta dla kotów. Można go również użyć jako pojemnika do kąpieli i naczynia na olej. Solidna wersja z profesjonalnej oferty firmy green24. Wymiary wewnętrzne dna: ok. 52 x 38 cm. Wymiary wewnętrzne strony górnej: ok.
MarkaGREEN24 #ad
ProducentGREEN24 #ad
Wysokość3.35
Długość22.24
Szerokość16.34
Numer częściGARTENWANNEXL

2. Fohil

#ad

12 otworów, tworzywo sztuczne, mała etykieta, zestaw do uprawy, Fohil 10 sztuk szklarni pokojowej, idealna do hodowli sadzonek, skrzynka do uprawy, mini szklarnia, tacka do uprawy roślin z przyrządami ogrodowymi

#ad
Fohil #ad - Każdy zestaw startowy tray nasionowej zawiera: 10 x tacka na nasiona, 1 x dibber sadzonek, 10 x wodoszczelna tacka podstawowa, 10 x kopuła wilgotna, 10 x etykieta roślinna, 1 x barierka do szybkiego przesadzenia sadzonek i 1 para rękawiczek. Zakres dostawy: komora startowa jest wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, które nie odkształca się i może być wielokrotnie używane.

Miski rozruchowe z zieloną podstawą: podstawowa misa jest bardzo ważna, aby usunąć nadmiar wody i spadające dno z miski, utrzymać czystość i porządek i jest łatwa do przenoszenia. Można układać w stos oszczędzając miejsce i łatwo zarządzać. Miseczki na sadzonki z otworami drenażowymi: zdrowy i skuteczny wzrost. Nie martw się o suszenie sadzonek z powodu braku wilgotności powietrza i w każdej chwili można obserwować proces wzrostu roślin. Dobry pomocnik do sadzenia i uprawy sadzonek. Każda miska z dużą komorą komórkową: przezroczysta wysokość pokrywki 5 cm, która zapewnia więcej miejsca na wzrost nasion.

Te nasiona nadają się do małych nasion, zapewniający odpowiedni drenaż, owoce, takich jak kwiaty, warzywa, tytoń i inne rośliny. Z etykietami roślinnymi i małymi urządzeniami ogrodowymi: etykiety nadają się doskonale do oznaczania rodzaju materiału siewnego, który można sadzić. Dzięki regulowanym otworom wentylacyjnym na górze miski startowej do sadzonek można łatwo ustawić wewnętrzną wilgotność powietrza i temperaturę otoczenia. Naprawdę pomagają przypomnieć o tym, gdzie są rośliny.
MarkaFohil #ad
ProducentFohil #ad
Wysokość5.9
Długość2.3
Szerokość6.2

3. KAHEIGN

#ad

Wentylacja, z pokrywką, 2 małe narzędzia ogrodowe do uprawy sadzonek, skrzynka do uprawy, 20 etykiet, KAHEIGN 6 tacek do uprawy sadzonek, mini szklarnia pokojowa, tworzywo sztuczne, 13 komórek

#ad
KAHEIGN #ad - Przezroczysta konstrukcja skorupy ułatwia obserwowanie wzrostu korzeni. Kontrola korzeń okrągła konstrukcja wspomaga równomierny wzrost korzeni, otwory wentylacyjne na pokrywie mogą regulować temperaturę i wilgotność powietrza, otwory odpływowe na spodzie każdej jednostki mogą prawidłowo spuszczać wodę.

Wydajne przenoszenie ciepła dzięki pokrywce i dnu ciepło może łatwo dostać się do środka, aby utrzymać stałą temperaturę podłoża i zmniejszyć parowanie wody, skuteczny sposób na zbudowanie małej szklarni. Pogrubiony materiał na dolnej krawędzi zapewnia wystarczający nacisk podparcia. 13 komóre każda tacka do uprawy sadzonek ma 13 przegródek, rozmiar skrzynki do uprawy wynosi: 20, dostarczane z 20 etykietami do roślin, 5 x 20, rozmiar każdej komórki wynosi: 4 x 4 x 5 cm, 5 x 13 cm, wystarczająco dużo miejsca na sadzonki, 2 sztukami narzędzi do siewu.

Wysoka jakość wyprodukowano z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, nie odkształca się, nie pęka i nie starzeje. Zastosowanie idealny do małych nasion, takich jak sukulenty, owoce i małe rośliny, nadaje się do rozpoczęcia nasion kwiatów i warzyw w pomieszczeniach lub do owoców, bonsai, papryka, pomidory, drzew i innych upraw rolniczych.
MarkaKAHEIGN #ad
ProducentKAHEIGN #ad
Wysokość5.12
Długość8.66
Waga1.64
Szerokość8.66

4. nuyikaso

#ad

Mini szklarnia pokojowa, 10 sztuk, 5 czarnych, mała szklarnia z wentylacją, 5, pokrywką, nuyikaso Skrzynka do uprawy, 120 komórek, doniczki do sadzonek, kolor zielony

#ad
nuyikaso #ad - Nadaje się do stosowania na lampach roślinnych lub matach grzewczych, tytoń i zioła, takich jak truskawki, a także do uprawy roślin, wiśnie i pomidory, może być używany przez długi czas w zakresie temperatur poniżej 120℉/48℃. Jest mocniejszy i trwalszy niż podobne produkty dostępne na rynku, nietoksyczna i bezzapachowa, wielokrotnego użytku.

Start your gardening journey – każdy zestaw zawiera 10 x szklarnię do uprawy roślin, 10 x przezroczysta pokrywka, 20 x etykiety na rośliny i 2 x mini narzędzia ogrodowe. Jednocześnie temperaturę i wilgotność powietrza wewnątrz skrzynki można regulować poprzez przekręcenie okrągłego przełącznika okiennego. Rozmiar miski na sadzonki: 18 x 14 x 5 cm, 120 ogniw o dużej pojemności nośnika umożliwia szersze wykorzystanie nasion, każda komórka mierzy 3, ułatwia znormalizowaną obsługę i transport na duże odległości, 7 x 3, 7 x 5, 5 cm. Wszystko w szczegółach – unikalna konstrukcja kanałów przekierowania sprawia, że woda lepiej dociera do podłoża, a czyste otwory drenażowe w dnie misy na sadzonki zapewniają równomierne rozprowadzanie wody.

Wysoce wydajne specyfikacje – każde opakowanie zawiera 10 opakowań skrzynek do uprawy, 7 x 3, pomaga zaoszczędzić koszty i czas sadzonek. Kup teraz swoją własną mini szklarnię dla początkujących! Jeśli masz jakiekolwiek problemy z zestawem szklarniowym nuyikaso do uprawy roślin, 10 x wodoszczelna podkładka, prosimy o kontakt z nami w każdej chwili! Przezroczysta pokrywa zapewnia więcej światła. Wiosna dla ciebie – wszechstronne i często używane do owoców, warzywa takie jak rzodkiewki i ogórki, takich jak papryka, można ją nawet wykorzystać do zwiększenia liczby sukulentów.
Markanuyikaso #ad
Producentnuyikaso #ad
Wysokość4.33
Długość7.28
Szerokość5.71
Gwarancja90 dni.

5. YAUNGEL

#ad

Mini szklarnia, skrzynka do uprawy, zestaw z podwyższoną pokrywką, zielona, szklarnia, 10 sztuk, YAUNGEL Szklarnia pokojowa, taca startowa do sadzonek, miska do uprawy roślin, 120 komórek

#ad
YAUNGEL #ad - Delikatne rośliny mogą pozostać w misce przez dłuższy czas. Otwory odpływowe na dnie zapewniają lepszy drenaż. Wspaniały sposób na utrzymanie pięknego i zdrowego ogrodu. Kompatybilny z matą grzewczą i światłem roślinnym: może być używany przez długi czas w zakresie temperatur poniżej 48°C.

Dzięki temu masz pełną kontrolę nad procesem wzrostu. Dobry pomocnik do sadzenia i uprawy sadzonek. Unikalny design: dzięki regulowanemu okienku można dostosować wewnętrzną wilgotność powietrza od 50% do 100% do swoich potrzeb. Wskazówka: należy unikać dłuższego narażenia na działanie wysokich temperatur powyżej 48°C. Szklarnia pokojowa yaungel jest dostarczana z 20 etykietami na rośliny i 2 małymi narzędziami ogrodowymi. Przezroczysta ściółka z nasionami pozwala mieć oko na wzrost. Idealny rozmiar do uprawy nasion: każda komórka ma wymiary 3, nadaje się do małych nasion, warzywa, tytoń i inne rośliny.

Mini szklarnia nadaje się na balkony, 7 x 3, takich jak kwiaty, 5 cm, owoce, 7 x 5, łącznie 120 komórek, tarasy i parapety. Pogrubiony 0, 8 mm do wielokrotnego użytku, nasze miseczki na nasiona używają materiału PCW o grubości 0, 8 mm materiał: w porównaniu z innymi tworzywami sztucznymi 0, 5 mm, trwałego i nie pękają. Ulepszona podwyższona pokrywa: wysokość pokrywy została zwiększona, ziół i innych roślin.
MarkaYAUNGEL #ad
ProducentYAUNGEL #ad
Wysokość5.12
Długość7.87
Waga1
Szerokość9.45

6. UDOPEA

#ad

Wanna na bez otworów na dnie – idealna do roślin, płaska 60 x 40 x 6,5 cm – miska na rośliny, uprawy, UDOPEA Profesjonalna wanna z tworzywa sztucznego, ogrodu

#ad
UDOPEA #ad - Stabilna i wodoszczelna wanna jest wykonana z polipropylenu PP. Nadaje się do stosowania jako wanna na wodę, wanna do nawadniania, pojemnik do przechowywania, tacka zbierająca, do przechowywania garnków, tacka na żwir, skrzynka na piking, tacka ociekowa. Idealnie nadaje się do stosowania w przypadku roślin, szklarni i ogrodu. Wanna można układać w stos i jest łatwa do czyszczenia – idealne narzędzie dla amatorów i profesjonalnych ogrodników. 15 l. 60 x 40 x 6, 5 cm, pojemność ok. Wymiary: ok.
MarkaUDOPEA #ad
ProducentManna #ad
Wysokość2.56
Długość23.62
Waga1.15
Szerokość15.75
Numer częścimanna
Modelmanna

7. mgc24

#ad

Mgc24 Szklarnia pokojowa Greenhouse – miska do uprawy z pokrywką i wentylacją – czarna – 2 sztuki

#ad
mgc24 #ad - X wys. 38 x 25 x 18 cm | kolor: czarny | Zakres dostawy: 2 x szklarnia pokojowa miska do uprawy z pokrywką. Dekoracyjna szklarnia mgc24 greenhouse to stabilna szklarnia pokojowa z tworzywa sztucznego do uprawy lub rozmnażania ziół, warzyw, owoców, sałaty, sadzonek, kwiatów itp.

Wymiary dł. Lekka osłona jest przezroczysta/przezroczysta i posiada dwa otwory wentylacyjne z bezstopniowo regulowanym suwakiem dla indywidualnej równomiernej wentylacji i regulacji wilgotności powietrza i temperatury we wnętrzu. X szer. Nadaje się również do stosowania na zewnątrz, takich jak ogród, taras, balkon itp.

Zielona miska do uprawy jest całkowicie wodoszczelna i zapewnia miejsce na maksymalnie 28 doniczek. Dzięki prostokątnemu kształtowi ta kompaktowa szklarnia zmieści się nawet na wąskich parapetach lub ladach kuchennych. Rynny w dnie miski zapewniają optymalne rozprowadzanie wody dla użytego podłoża lub doniczek.
Markamgc24 #ad
Producentmgc24 #ad
Wysokość7.09
Długość14.96
Waga520
Szerokość9.84
Numer częściMGC0153

8. Verdenu

#ad

6 sztuk, Verdenu Szklarnia pokojowa, tacka do uprawy z pokrywą i wentylacją, skrzynka do uprawy, zestaw 7 narzędzi ogrodowych, podwyższona mini szklarnia, do sadzonek roślin

#ad
Verdenu #ad - Ulepszona, owoce, zioła i inne rośliny do wzrostu. Konstrukcja kontroli wilgotności każda komórka szklarni pokojowej jest wyposażona w otwór odpływowy, który nie powoduje zgniłych korzeni spowodowanych nadmiernym podlewaniem, 4 regulowane otwory wentylacyjne na przezroczystej kopule misy startowej, aby kontrolować temperaturę i wilgotność środowiska sadzonek, za pomocą których można ustawić wentylację, skutecznie chroni zdrowy wzrost systemu korzeniowego.

Szklarnia nadaje się nie tylko do kiełkowania nasion, warzywa, aby zapewnić wystarczająco dużo miejsca na kwiaty, podwyższona pokrywa Wysokość pokrywy została zwiększona, ale również do kiełkowania ciętych roślin. Zakryj wszystko, warzywa, owoce, czego potrzebujesz 6 x podwyższona szklarnia pokojowa; 6 x zestaw narzędzi ogrodowych; 2 x rękawice nylonowe 1 para; 20 x puste etykiety do roślin; ze specjalnie zaprojektowanymi dla początkujących sadzonek.

Wspaniały sposób na utrzymanie pięknego i zdrowego ogrodu. Jest bardzo łatwy w obsłudze i nadaje się do sadzenia większości nasion, takich jak kwiaty, pomidory itd. Jest bardziej wytrzymała i ma dłuższą żywotność niż inne zwykłe mini szklarnie dostępne na rynku. Przezroczysta konstrukcja służy do łatwej obserwacji procesu wzrostu roślin. Ulepszony gruby materiał abs - w porównaniu z innymi materiałami pcw i pp, nasza skrzynka na uprawy jest wykonana z materiału ABS, który jest grubszy i nie odkształca się i jest ponownie używany. Delikatne rośliny mogą dłużej pozostać w doniczce.
MarkaVerdenu #ad
ProducentVerdenu #ad
Wysokość5.51
Długość5.71
Waga1.48
Szerokość7.28

9. MIXC

#ad

Skrzynka do uprawy, 6 sztuk, zestaw do uprawy roślin z podwyższoną pokrywką, mini szklarnia, wielokrotnego użytku, 72 komórki, zielona, MIXC Szklarnia pokojowa

#ad
MIXC #ad - Ulepszona silikonowa komórka - ulepszona miska na nasiona na sadzonki, po prostu ostrożnie wyskoczyć, który bardzo dobrze trzyma sadzonki. Każda skorupa nasion jest przezroczysta, dzięki czemu zawsze możesz uważać na zbyt dużo wody w skorupce nasion. Otwory drenażowe w każdej komórce poprawiają odprowadzanie wody i wentylację gleby dzięki czemu nasiona mogą płynnie kiełkować.

Po przesadzeniu nasze łupiny z nasionami są łatwe do czyszczenia i mogą być ponownie użyte lub przechowywane do dalszego wykorzystania w następnym sezonie wegetacyjnym. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami w każdej chwili. Dno jest wyłożone silikonem, nadaje się do ponownego użytku, cały system sadzonek i korzeniowy można całkowicie przesadzić bez wpływu na system korzeniowy. Jednolite małe otwory na dnie umożliwiają dotarcie do korzeni sadzonek i terminowe odprowadzanie wody, aby zapobiec gniciu korzeni roślin i poprawić przeżywalność sadzonek.

Podwyższona wysokość pokrywy aby zapewnić wystarczająco dużo miejsca do wzrostu kwiatów, a miski na nasiona z pokrywką mają regulowane otwory wentylacyjne, aby regulować temperaturę i wilgotność w skorupce nasion, warzyw i innych roślin, aby zapewnić idealne kiełkowanie nasion w najlepszych warunkach. Wysokiej jakości usługajesteśmy do państwa dyspozycji przez całą dobę. Nasze łuski na nasiona do sadzonek są wielokrotnego użytku i trwałe. Wykonane z wysokiej jakości silikonu i grubego, wytrzymałego tworzywa sztucznego, które jest mocniejsze, odporne na rozerwanie i mniej podatne na pękanie.
MarkaMIXC #ad
ProducentMIXC #ad
Wysokość4.72
Długość6.3
Waga1.85
Szerokość5.51

10. flintronic

#ad

40 markerów do roślin, miska do uprawy ogrodów i ogrodów warzywnych, skrzynka do uprawy z pokrywką i wentylacją, mini zestaw do uprawy szklarni, Flintronic 11 sztuk, 132-ogniwowa szklarnia pokojowa

#ad
flintronic #ad - Konstrukcja z otworami drenażowymi - każda jednostka jest wyposażona w otwory drenażowe, które utrzymują wilgotność sadzonek i wyrównują poziom wilgoci. Nadaje się dla rodzin, warzyw, na balkon. Szeroki zakres zastosowań: specjalne miski startowe do nasion mogą być używane do uprawy sukulentów, gospodarstw rolnych i na podwórko, kwiatów, ziół i wielu innych roślin.

Poprawa wydajności nasion: zastosowanie łupin do kiełkowania nasion jest dobrym pomocnikiem w kiełkowaniu nasion i może zwiększyć szybkość kiełkowania nasion i poprawić przeżywalność sadzonek. Atwe uwaga: przezroczyste etui ochronne z regulatorem wilgotności na górze może odgrywać rolę w magazynowaniu ciepła i nawilżaniu, co zmniejsza parowanie wody i stworzenie najlepszych warunków wzrostu nasion. Jest łatwa do obserwowania i rejestrowania wzrostu roślin dzięki przepuszczającej powietrze i przepuszczającej światło.

Jednolite składniki odżywcze są korzystne dla wzrostu roślin. Zapewnia to idealne warunki do przyspieszenia wzrostu. Wysoka jakoŚĆ: miska do wysiewu wykonana jest z wysokiej jakości materiałów przyjaznych dla środowiska dla pomyślnego kiełkowania, dzięki czemu nasiona mogą optymalnie rosnąć, umyć i ponownie wykorzystać. Jednostki o odpowiedniej odległości zapobiegają przepełnieniu i zapewniają więcej miejsca. Każda miska na nasiona ma 12 przegródek.
Markaflintronic #ad
Producentflintronic®-eu #ad
Wysokość0.39
Długość0.39
Waga2.5
Szerokość0.39
Numer częściLEU-3104638